Change site language
بیش از ۳۰ سال تجربه در پروژه های ملی صنعت گاز، نیروگاه ها و فولاد
شروع فعالیت بازرگانی از سال ۱۳۸۳ تحت نام تجاری ATC
تهیه و توزیع کالاهای صنعتی و مواد اولیه با ارائه خدمات مورد نیاز تولید کنندگان محترم سراسر کشور
  • ماشین آلات صنعتی
  • خدمات فنی و مهندسی
  • مواد غذائی

درباره ما

شرکت امین یاران سیوان از سال ۱۳۵۷ فعالیت در پروژه های ملی صنعت نفت و گاز و نیروگاه ها و فولاد را در بخشهای مختلف مدیریت اجرایی، تهیه و تحویل ماشین آلات و ابزار آلات صنعتی، نصب و راه اندازی و تهیه و توزیع لوازم یدکی و در نهایت ارائه کامل خدمات شامل سرویس و نگهداری را به عهده داشته است. همچنین فعالیت این گروه صنایع کوچک و متوسط کشور را نیز در بر میگیرد که شامل ارائه خدمات کامل در بخشهای صنایع غذایی، چوب، کاغذ، شیشه، پروفیل سازی و تولید نیرو از انرژیهای جدید مانند باد و خورشید می ‌باشد.

این شرکت فعالیت بازرگانی خود رانیز تحت نام تجاری ATC از سال ۱۳۸۳ آغاز نموده و فعالیت های خود را در زمینه واردات و صادرات تجهیزات وماشین آلات صنعتی و مواد غذایی و ارائه انواع خدمات تجاری به صورت گسترده متمرکز گردانده است.

هدف اصلی این شرکت تهیه و توزیع کالاهای صنعتی و مواد اولیه با ارائه خدمات مورد نیاز تولید کنندگان محترم کشور در سریع ترین زمان ممکن و کمترین هزینه برای فعال سازی هرچه بهتر چرخه تولید در کشور می ‌باشد. امید است با ارائه نظرات خود ما را به نیل هر چه بیشتربه این مهم یاری رسانید.

FMTSiemensHitachi
Another Masterpiece by Artfootprint Studios Validate XHTML 1.0 Validate CSS Level 2.1 Another Masterpiece by Artfootprint Studios