Change site language
سلامت و کیفیت - پیلکا در ردیف با کیفیت ترین و سالم ترین محصولات لبنی کشور
گستردگی - پیلکا با وسعت ۶ هکتار از جمله بزرگترین کارخانه ها در صنایع کل کشور
واحد کسب و کار پاستوریزه - محصولات این واحد، انواع ماست، دوغ، خامه و ... می باشد
  • واردات مواد غذائی
  • صادرات فرآورده های لبنی
  • صادرات سبزیجات و میوه جات منجمد

صادرات فرآورده های لبنی

این شرکت در بخش بازرگانی کلیه فرآورده های لبنی شامل شیر، شیرکاکائو، خامه صبحانه، انواع ماست، دوغ، پنیر و کره را تحت نام تجاری پیلکا عرضه می‌ نماید. محصولات پیلکا در شرکت پاستوریزه خزر ساری تولید میگردند واین شرکت تمامی استاندارت های بین المللی بکار گرفته شده در فرآیند تولید را دارا میباشد. لذا صدور کالاهای این شرکت به تمامی کشورها امکان پذیر است.

کیفیت و سلامت

تمامی فرآورده‌ های لبنی پیلکا در ردیف با کیفیت‌ ترین و سالم‌ ترین محصولت لبنی کشور به شمار می‌آیند. زیرا شیر لازم جهت تولید محصولات از دامداران معتبر کشور و با کنترل کیفیت بالا خریداری می‌شود. همچنین به منظور تولید محصولات متنوع و مطابق با ذائقه هموطنان، واحد تحقیق و توسعه پیلکا متشکل از خبره ‌ترین متخصصین حوزه صنایع غذایی در کشور ایجاد شده است. این واحد در تعامل با شرکت ‌های معتبر آلمانی و هلندی تمامی تلاش خود را جهت ارائه محصولات درجه یک و مطابق با استانداردهای جهانی به کار بسته است.

گستردگی

وسعت کارخانه لبنی پیلکا ۶ هکتار است که از بزرگترین کارخانه ‌ها در صنایع کل کشور محسوب می ‌گردد. از طرفی، پیلکا توانسته است با جذب شیر روزانه بیش از ۵۰۰ تن به عنوان یکی از قطب‌ های اصلی جذب شیر در کشور مطرح شود. به علاوه شرکت پیلکا به عنوان اولین کارخانه لبنی که توزیع سراسری فرآورده‌های لبنی را در دستور کار خود قرار داده است. هم ‌اکنون با استفاده از پخش مویرگی و با بیش از ۱۱ شعبه محصولات خود را از آذربایجان تا هرمزگان توزیع می ‌نماید. روزانه بیش از ۴۰۰ نفر در بخش ‌های گوناگون شرکت در فعالیت هستند تا بیش از ۳۵۰ تن انواع فرآورده ‌های لبنی را به دست مصرف‌ کننده نهایی برسانند.

واحد کسب و کار پاستوریزه

محصولات این واحد، انواع ماست، دوغ، خامه و نوشیدنی‌ های لبنی می‌ باشد. از مهمترین نقاط قوت این واحد توانایی واحد تحقیق و توسعه در ارائه انواع ماست ‌های جدید و متنوع به بازار می‌ باشد. ماست پیلکا ، دوغ ترکی (آیران)، ماست میوه‌ای از جمله محصولاتی هستند که برای اولین بار توسط این واحد تولید و روانه بازار گشته‌ اند.

FMTSiemensHitachi
Another Masterpiece by Artfootprint Studios Validate XHTML 1.0 Validate CSS Level 2.1 Another Masterpiece by Artfootprint Studios